hidayet_tay@hotmail.com - info@yakupluçilingir.com

TEKLİF AL
Çilingir Hizmeti
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Çilingir Hizmeti
Çilingir Hizmeti

Güvenilir İstanbul Çilingir Servisi

Çilingirci arayan vatandaşlarımız için en çok önemli olan konulardan birisi de çilingircinin güvenli şekilde hizmet veriyor olmasıdır. Çünkü yanlış tercihler sonucunda kapılarınızın hasara uğraması gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Şüphesiz hiç kimse böyle bir durumla karşı karşıya kalmak istemez. Tüm bu hizmetlerimizden aralıksız şekilde yararlanmanız mümkün olacak. Başarılı çalışmalar ortaya koyduğumuzdan dolayı doğal olarak sektörün en çok tercih edilenlerinden biri olmayı başarıyoruz. Kaliteli hizmetlerimiz sonucunda kilitli olan kapılarınıza zarar verilmeden açılmasını sağlıyoruz. Bir türlü açılmak bilmeyen kapılarınız varsa çilingirciniz artık hemen yardımınıza koşarak sizleri bu dertten kısa süre içerisinde kurtarıyor. İstanbul’un pek çok ilçe ve semtlerinde hizmetlerimiz aktif olarak devam ediyor. Haftanın her günü çilingirci ihtiyaçlarınızı anında karşılamaktayız. Ne zaman isterseniz isteyin artık bu hizmetlerimizden sorunsuz olarak yararlanma şansına sahip olursunuz.

Çilingir hizmetlerimizi vatandaşlarımıza en güzel şekilde sunarken, tüm bilgi ve tecrübelerimiz üzerinden gerçekleştiriyoruz. Yetkili belgesi olan ustalarımız bünyemizde yer alıyor. Güvenilir anahtarcı olarak, kilitli olan kapılarınızın kısa süre içerisinde açılmasına yardımcı oluyoruz. En hızlı şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Otomobillerinizin kapılarının kilitli kaldığı durumlarda tek yapmanız gereken ise  0537 460 31 93 hizmeti veren ekibimizi aramanız olacaktır. Tercihe göre , İstanbul Çilingir yahut bir diğer faaliyet bölgemiz olan  https://yakuplucilingir.com/ yoluna başvurabilirsiniz. Kilitli olan kapılarınızı, geniş donanıma sahip olan malzemelerimiz eşliğinde açıyoruz. Gerekli gördüğümüz zamanlarda ise güvenli şekilde kontak değişimi yapılmaktadır.

irci arayan vatandaşlarımız için en çok önemli olan konulardan birisi de çilingircinin güvenli şekilde hizmet veriyor olmasıdır. Çünkü yanlış tercihler sonucunda kapılarınızın hasara uğraması gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Şüphesiz hiç kimse böyle bir durumla karşı karşıya kalmak istemez. Tüm bu hizmetlerimizden aralıksız şekilde yararlanmanız mümkün olacak. Başarılı çalışmalar ortaya koyduğumuzdan dolayı doğal olarak sektörün en çok tercih edilenlerinden biri olmayı başarıyoruz. Kaliteli hizmetlerimiz sonucunda kilitli olan kapılarınıza zarar verilmeden açılmasını sağlıyoruz. Bir türlü açılmak bilmeyen kapılarınız varsa çilingirciniz artık hemen yardımınıza koşarak sizleri bu dertten kısa süre içerisinde kurtarıyor. İstanbul’un pek çok ilçe ve semtlerinde hizmetlerimiz aktif olarak devam ediyor. Haftanın her günü çilingirci ihtiyaçlarınızı anında karşılamaktayız. Ne zaman isterseniz isteyin artık bu hizmetlerimizden sorunsuz olarak yararlanma şansına sahip olursunuz.

Çilingirlik , eskiden olduğu gibi imalata dayalı olarak yapılmadığı halde , önemli ve ihtiyacın hiç tükenmediği bir. Eski kilit ustaları demircilik ustalığından gelirdi. Anahtar ve kilit sistemlerini kendi döküm işçilikleri ile , el emeğiyle meydana getirirlerdi. Teknoloji ilerleyip , fabrikalaşma ve seri üretim sistemlerine geçiş ile fabrikalardan hazır şekilde tedarik edilebilir oldu. Yine de ince işçilik işi , anahtar kopyalama , kapı açma , kasa açma , oto anahtar kopyalama , oto kilit açma işleri çilingirin el becerisindedir.

Çilingir hizmetlerimizden günün her saati yararlanabilirsiniz. Günün 24 saati size hizmet edebilmenin , gerektiğinde yardımınıza koşabilmenin gururu içinde , sizlere en iyi , en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Çilingir hizmetlerimizden birkaçını sizinle paylaşmak isteriz :

 

 

-Yeni eve taşındınız ; kilit sitemini yenilemek , anahtar çoğaltmak.

-Kapınız açılmıyor , açılırken zorlanıyor ; kilit sistemini tamir etmek ya da yenilemek.

-Evinize hırsız girmiş , kapı zorlanmış ; kapıyı açmak , yeni bir kilit sistemi takmak , kapı ayarlarını yapmak

-Anahtarınız kayıp , içeride unuttunuz , kapıda kaldınız ; kapıyı açmak , kilit sistemini onarmak ya da yenilemek

-Güvenlik tehlikesi olan bir bölgede yaşıyorsunuz ; kilit sisteminizi yenilemek , güçlendirmek , ekstra güvenlik için , sürgülü emniyet kilidi vb. , güçlendirmeler yapmak

-Oto anahtarınızı içeride unuttunuz ; immobilizer ( çipli ) yada diğer kilit sistemleri için kapı açma , kilit sistemini yenileme , anahtar çoğaltma işlemleri.

-Ofisinizde gizli evrak dolabı , ya da kişiye özel kilitli dolap sistemleri gerekli ; mobilyanıza kilit sistemi yerleştirme , anahtar çoğaltma .

Ve daha sayamadığımız çilingir hizmetlerimiz için sitedeki irtibat numaralarından bize ulaşarak , güvenli , kaliteli , hızlı , uygun fiyatlı hizmet almanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

En Yakın Çilingirler Seni Bekliyor!

Çilingirlerimiz müşterilerimizin kilit onarım ve yenileme hizmetlerini verme konusunda uzman kişilerdir. Müşteri memnuniyetine gösterdiğimiz hassasiyet, hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlar bireysel ve ticari müşterilerimizin bizi tercih etmesinde en büyük etkendir.

7 24 Acil Çilingir

7/24 bize ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olduğu her an yanınızdayız.

Kaliteli İşçilik

Eşyalarınıza ve mülkünüze sizin kadar değer veriyoruz İşçiliklerimizi en kaliteli şekilde yapıyoruz.

Uzman ve Profesyonel Hizmet Ağı

Çilingirlerimiz alanında uzman ve profesyoneldir. Size en yakın profesyonel hizmet ağını sunuyoruz.

En Yakın Çilingir

En yakın çilingiri sizin için bekletiyoruz. Bölgenizi seçtikten sonra en kısa sürede en yakın çilingiri size yönlendiriyoruz.

Çilingir Hizmetleri

Çilingir

Kapıda mı kaldınız? Mülkünüze mi girmek istiyorsunuz? En yakın çilingire hemen yönlendirelim.

Oto Çilingir

Otomobilinizin anahtarımı kayboldu? Otomobilinizi kullanmak mı istiyorsunuz? En kısa sürede oto çilingir gelsin.

Kasa Çilingir

Kasanınızın kilidini mi kaybettiniz? Kasanınızı güvenilir, sertifikalı en yakın çilingir açtırın!

Kilit Değişim ve Onarım

Evinize yeni mi taşındınız? Kilitiniz mi bozuldu? En yakın anahtarcı kilitinizi değiştirsin.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz! 0537 460 31 93