Sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden bizleri aradığınızda elektrik arızanızı kısaca anlatıyorsunuz,  Whatsapp’tan konum attığınızda veya açık adresinizi verdiğinizde  gerekli teçhizat ile birlikte ustalarımızı sizlere yönlendiriyoruz. Hizmet ücretini arıza çözümü sonrası kapıda ödeme şeklinde yapabilirsiniz.

ELEKTRİKÇİ

Acil Elektrikci

Elektrikçi firması olarak; elektrik arıza, her türlü elektrik tamirat, elektrik tesisat bakım, telefon arıza, yeni internet-telefon hat çekimi, spot tesisat çekimi, kablolama, montaj, avize montajı, kombi elektrik tesisat çekimi, uydu cihaz kurulum, ofis elektrik tesisatı, topraklama tesisat çekimi, şofben tesisatı, değer ölçümü ve elektrikle alakalı her türlü problemlerinize kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlı çözümler sunuyoruz. 7/24 acil elektrikçi firmasıyız. Sizlere en yakın elektrikçi olarak mobil gezici ekibimizden kaliteli ve güvenli hizmetler alabilirsiniz. Bizlere telefon veya Whatsapp’tan ulaşabilirsiniz.

ANAHTAR PRİZ DEĞİŞİMİ

Elektrik ile alakalı en popüler sorunlardan birisi de hiç kuşkusuz anahtar ve priz değişimidir. Anahtar ve prizler genelde neden değişir veya değişmelidir öncelikle onu anlatalım; yaşam ve çalışma alanlarında gerçekleştirilen dekoratif hususlar sonucunda anahtar ve prizler değişebilir. Yapıda bulunan anahtar ve prizlerin kullanım ömürlerini kaybetmesi ve sonrasında tehlikeli bir hal alması anahtar ve prizlerin değişmesini gerektirebilir. Anahtar ve prizlerin mevcut olarak bulunduğu yerden, farklı bir yere alınması gibi değişiklikler, anahtar ve prizlerin değişmesini gerektirebilir. Her türlü anahtar ve priz tamir ve değişiminde elektrikçi firmamız sizlere 7/24 acil elektrikçi hizmeti vermektedir. En yakın elektrikçi olarak mobil gezici ekibimizle sizlere bir telefon kadar yakınız.

ELEKTRİK TESİSATI DÖŞEME

Elektrik tesisatları, her yapıda bulunan tesisatlardandır ve bu tesisatların döşenmesi hususunda ise dikkatli olmak gerekir. Çünkü tesisatların yapı içerisinde konumu çok önemli olur. Özellikle, su tesisatlarına yakın bir yerde olmaması gerektiği için, elektrik tesisatı döşemesi hizmetini profesyonel elektrikçi firmalarından almanız gerekir. Sizlerin hayati tehlikelerle başbaşa kalmaması için profesyonel elektrikçi firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

SAYAÇ PANOSU DEĞİŞİMİ

Evlerde, iş yerlerinde ve daha pek çok yaşam veya çalışma alanında sayaçlar ile karşılaşırız. Sayaçlar bizlere elektrik kullanımını aktif bir şekilde sunduğu için, belirli aralıklarda kontrolünün yapılması gerekir. Çünkü bu kontroller yapılmaz ise, patlaklar oluşabilir. Bu patlakların da çok büyük olumsuzluklara yol açacağı sürpriz olmaz. Bunun yanı sıra, güvenliği riske bile atabilecek sayaç panosu arızalarında, dikkatli davranılmazsa, yangın riski oluşabilir. Elektrikçi firmamıza telefon numaralarımızdan ulaşarak, konu ile ilgili gerekli bilgileri alabilirsiniz. Bu vesileyle acil elektrikçi olarak mobil gezici ekibimiz sizlere en yakın elektrikçi hizmetini sunacaktır.

ELEKTRİK PANOSU TAMİRİ

Panolar, elektrik kullanımında kesme veya açma işlemlerinin gerçekleştirileceği alanlar olduğu için, bu alanlarda oluşan arızalar çok büyük felaketlere yol açabilir. Bu nedenle, elektrik sayacınızda bir arıza var ve bu arıza gecikiyor ise, hiç vakit kaybetmeden profesyonellerden hizmet almalısınız. Çünkü can ve mal güvenliği için yapılması gereken en önemli husus dikkat etmek olacaktır. Bizlere telefon ve whatsapp üzerinden ulaştığınızda profesyonel elektrikçi firmamız acil elektrikçi olarak mobil gezici ekibiyle sizlere en yakın elektrikçi hizmetini sunacaktır.

AVİZE MONTAJI

Yaşadığımız veya çalıştığımız alanlarda avize kullanımına çok değer veriyoruz. Hatta bazen çok daha şatafatlı olsun diye, en ağır avizelerin kullanımını sağlamaktayız. Ancak, bu hususlarda şıklık her ne kadar önemli olsa da, dikkatli davranmak çok daha önemlidir. Çünkü avizenin düşmesi durumunda, maddi ve manevi pek çok problem ile karşılaşılma riski çok büyüktür. Avizelerinizin problemsiz bir şekilde montajı için acil elektrikçi firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır.


TELEFON İNTERNET ARIZA VE TAMİRİ

Elektrikçi firmamız telefon ve internet problemlerinize de çözüm bulmaktadır. İnternetin bağlı olduğu telefon hattının bağlantısının kesilmesi veya kopması, bağlı olan kabloların yerlerinin yanlış kullanılması, bina içerisinde bulunan santrale yönelik arızalar ve İnternet hatlarında kullanılan ürünlerde meydana gelen arızalar, elektrikçi firmamızın en sık karşılaştığı problemlerdir. Her türlü elektrik problemlerini titiz bir işçilikle onaran ekibimiz telefon ve internet arızalarınızda da sizlere bir telefon kadar yakındır.