hidayet_tay@hotmail.com - info@yakupluçilingir.com

TEKLİF AL
Kapı Çilingiri
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Kapı Çilingiri
Kapı Çilingiri

Kapı Çilingiri

Kapı Çilingir, insanların kapıda kaldığında , özel kasasını açamadığında , arabasına giremediğinde veya çalıştıramadığında aklına gelen, çağrıldığında hızlı bir şekilde gelip en iyi hizmeti vermesi beklenen kişidir. Sizlere hızlı ve güvenilir çilingir hizmeti sağlamak için uzman kadromuzla beraber telefonunuzu bekliyoruz!

Kapıda kaldığınızda, anahtarlarınızı kaybettiğinizde sizlere en iyi hizmeti vermek amacıyla uzman ekibimiz en iyi çilingirlerden oluşmaktadır. Birçok kapı açma metodu olmak ile birlikte kapınızın ve kilidinizin çeşidine göre, kilidin içerisinde anahtar olup olmadığı gibi durumlar göz önüne alınarak en sağlıklı yöntem ile kapı açılmalıdır. Çünkü bizler için sadece kapıyı açmak değil aynı zamanda kapıya zarar vermeden bu işlemi gerçekleştirmek oldukça önemlidir. Bu vizyonumuz sayesinde sizlere işçilik garantisi vermekte olup hem sizi mülkünüze kavuşturuyoruz hem de hizmetimizden faydalandıktan sonra başka bir sorunla karşılaşmanızı engelliyoruz.

 0537 460 31 93 Sizlerin bu tip durumlar ile 7/24 karşılaşma ihtimaliniz olduğu için bizlere haftanın her günü ve günün her saati ulaşabilirsiniz. İsterseniz telefonda detaylı ücret ve hizmet bilgisi ile birlikte sizlere yardımcı olacak uzman ekip üyemiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Anahtar kopyalama, kilit satın alımı, elektronik & akıllı kilitler ile ilgili hem bilgi sahibi olmak hem de satın almak istediğinizde sizlere en iyi hizmeti sağlayacak olan en yakın anahtarcıya yönlendiririz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz! 0537 460 31 93