hidayet_tay@hotmail.com - info@yakupluçilingir.com

TEKLİF AL
Elektronik Ve Akıllı Kilit
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Elektronik ve Akıllı kilit
Elektronik ve Akıllı kilit

Elektronik & Akıllı kilit 

Sistemine sahip kapınız için çilingir hizmeti verebilir veya elektronik & akıllı kilit sistemini kurabiliriz.

Elektronik Akıllı Kilit

Şifrenizi mi unuttunuz ? Akıllı kilidinizi açamıyor musunuz? Elektronik & Akıllı kilit sistemleri konusunda uzman olan profesyonel kadromuz sizlere yardımcı olabilmek için telefonunuzu beklemektedir!

 

Elektronik & Akıllı kilitler her çilingirin uzmanlık alanı değildir. Gelişen teknolojiyle beraber çilingir piyasasında yeni bir alan açılmıştır. Bu konuyu yakından takip eden, akıllı kilit açma&kurma konusunda birçok iş deneyimi olan ve bu konuda ustalık belgesi sahibi uzman ekibimizden hizmet alabilirsiniz.

 

Elektronik & Akıllı kilit 0537 460 31 93 sistemleri son yıllarda hızla gelişerek artan teknolojiyle beraber normal bildiğimiz mekanik kilit sisteminin yerini almaya başlamıştır. Hem daha kullanışlı ve pratik olması nedeniyle hem de daha güvenli olduğu için tercih edilmektedir.Ayrıca anahtar taşıma derdine de son verdiği için böylece anahtar kaybetme derdi de  ortadan kalkmış olmaktadır.

 

Akıllı kilitler bilindiğinin aksine elektrik kesilse de çalışmaya devam ederler ve kullanılış açısından birçok olumlu yanı vardır.  Akıllı kilitlerde çarpma dili bulunmadığı için hem ses çıkarma olasılığı yoktur hem de kapınızın açık kalma gibi bir durumu söz konusu olamaz. Dilerseniz şifreli ya da parmak izi tanıma sistemi ile kapınızı açabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz! 0537 460 31 93