hidayet_tay@hotmail.com - info@yakupluçilingir.com

TEKLİF AL
Anahtar Kopyalama
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Anahtar Kopyalama
Anahtar Kopyalama

Anahtar Kopyalama 

hizmeti almak istediğinizde bulunduğunuz bölgedeki size en yakın çilingir olan uzman ekip arkadaşımıza yönlendiriyoruz. Sizleri çilingir arama zahmetinden kurtarıyoruz. Ayrıca kaliteli hizmet garantisi ile kopyaladığımız anahtarın kapınızı açacağına emin olabilirsiniz.

 

Anahtar; kilit adını verdiğimiz mekanik yapıya sahip olan mekanizmayı açmaya yarayan araçtır. Yalnızca ev veya otomobil kapınızı açmaya yaramaz ayrıca saklamak istediğiniz eşyalarınızı muhafaza ettiğiniz kasanızı,dolabınızı,çekmecelerinizde kapatıp açmanızı sağlayabilir.

Günden güne kullanımı artan akıllı kilit sistemleri ile birlikte anahtar kullanımı azalmaktadır. Özellikle otomobil araçlarında artan bu sistem yalnızca kapıyı otomatik açmakla kalmamaktadır. Yeni araçlarda aracı çalıştırmak için kumandayı kumanda haznesine yerleştirme veya kumandanın yalnızca aracın içinde olması bile aracı çalıştırmaya yeterli olmaktadır. Ev kapısı içinde artan akıllı kilit sistemleri kullanımı, kullanıcı tercihine göre parmak izi okutma, şifre ile giriş yapmak veya göz taraması gibi değişik yöntemler ile anahtar kullanımını azaltmaya başlamıştır.

 

Akıllı kilit sistemlerinin konforlu ve güvenilir olmasının yanında, insanların anahtarlarının sürekli kaybolması veya bozulması gibi durumlar ile sıklıkla karşılaşıldığı için akıllı kilit sistemleri tercih edilmeye başlanmıştır. Ancak ne olursa olsun günümüzdeki anahtar kilit sistemi kullanımı özellikle ülkemizi baz alacak olursak oldukça yaygındır ve akıllı kilit sistemleri artış hızı göz önüne alındığında uzun süre hayatımızda olmaya devam edecektir.

 

Biz ister akıllı kilit sistemi olsun isterseniz anahtarlı kilit sistemi olsun sizlere 7/24 çilingir hizmeti vermekteyiz. Anahtar kopyalama 0537 460 31 93 ve kilit hizmetleri içinde bizleri aramanız yeterli olacaktır. Sizleri en yakın uzman ekip üyemize yönlendiririz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz! 0537 460 31 93